High Waisted Jeans

Here we are with an office outfit taken early in the morning. I guess it's so obvious how early it is from my eyes. Actually, I was planning to post my sunday look because I was really comfy with my outfit as it was supposed to be on a Sunday. However, I've changed my mind. -Hello monday syndrom!- Anyway, I hope this week will be the last one in a rush. I really need a break. So, wish me luck for one last tough week. Happy monday fellas!
P.s: I could really use a couple of great movie names if you drop some as a comment. I can't find anything these days. I really appreciate it guys. Thanks a lot! Xx, Ezgi. 
Yine şiş gözlerle sabahın köründe çekilmiş,  bir ofis kıyafeti. Aslında dün çektiğimiz fotoğrafları koymayı düşünüyordum; pazarın şanına yakışacak kadar rahattım çünkü. Ama bu pazartesi biraz resmiyeti hakediyor. Bu hafta umuyorum ki uzun bir süre için son aşırı yoğun haftam. Biraz nefes almaya ihtiyacım var artık. Bu haftayı da kolaylıkla atlatmak için bana şans dileyin. Herkese kocaman gülümsemeli pazartesiler!
P.s: Bu ara izleyecek film bulamıyorum. Bana birkaç film tavsiyesi yorum bıraksanız süper olur. Xx, Ezgi.

IPEKYOL COAT, MOD CARDIGAN, H&M JEANS, ZARA HEELS

İPEKYOL PALTO, MOD HIRKA, H&M JEAN, ZARA AYAKKABI

No comments :

Post a Comment