Sneakers Lovers

Last weekend was my boy friend's birthday. We were lucky because the weather was amazing! I guess, It was the very first time that we feel spring is actually here. Anyway, we had a breakfast at R.E.A.D. Cafe & Bakery in Grand Tarabya Hotel and enjoyed the beautiful weather and delicious coffee. Since the night before that day I wore the killer heels for the pre-birthday celebration party, I was glad to wear my new Nike - Air Max babies. Oh, they are so comfy! Bad news: I couldn't make the day through. I have a terrible flu and barely get up.
Hafta sonu erkek arkadaşımın doğum gününü kutladık. Şansımıza cumartesi de hava muh-te-şem-di! Baharın gelişini ilk defa bu kadar yakından hissettik galiba, öyle değil mi? Her neyse, önce Grand Tarabya Hotel'in dünya şirini R.E.A.D. Cafe & Bakery'sinde güzel bir kahvaltı yaptık, ardından havanın tadını çıkarıp keyif yaptık. En sonunda da sahilde yürüyüş, kahve, tatlı şeklinde klasik bir hafta sonu rutinine döndük. Önceki gece kutlamasından sonra topukluları atıp yeni bebeklerim Nike Air Max'lerimle tam da geçireceğimiz günün ruhuna uydum. Ahh, çok mu çok rahatlar! Kötü haber: Geceyi çıkaramdım, ateşler içinde hastalıkla boğuşuyorum. Beni bu gel - gitli havalar mahvetti!  


MOD COAT, MANGO JEANS, H&M SUNNIES, DIESEL WATCH, NIKE FLYKNIT AIR MAX SNEAKERS, NEW BALANCE SNEAKERS (Mert's birthday present)

MOD PALTO, MANGO JEAN, H&M GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ, DIESEL SAAT, NIKE FLYKNIT AIR MAX SNEAKER, NEW BALANCE SNEAKER (Mert'in doğum günü hediyesi)

No comments :

Post a Comment