Bad Hair Day in Galata


I've never been a person who has problems with time-passing but I honestly couldn't understand how the last week had gone away. Last week was full of celebrating, hosting, drinking and eating. I guess we got a little bit tired during all of these. Of course, we couldn't stay at home and rest as the normal human-beings do. Instead, we knocked around the streets of Istanbul. That's why you see me a little messy in these photos. My hair had gone crazy an my eyes... Oh, my eyes... Who cares! I am a happy girl. I have lots of new things to take start. Anyway, I brought my mess with me to Galata. My boy friend an I took some photos there while everybody is still sleeping. Then, the Sun shows up and I got even happier like every normal human reacts to sunny weather. :) -That's also helps us to have more beautiful photos.- In the afternoon, we had a little coffee break at Nikol Galata. After that, stopped by 49 Cukurcuma and enjoyed with the delicious pizzas as you see in the photo. I hope everyone had an amazing weekend like we did! If you didn't, don't worry. A new one has already started!
Zamanla hiçbir zaman bir alıp veremediğim olmamıştır; ama geçtiğimiz hafta nasıl geçti, gerçekten anlayamadım! Arkadaşlarımızı ağırladığımız, yılbaşını kutladığımız, yiyip, içtiğimiz eğlenceli günlerden sonra farkettim ki aslında bu yoğunluk arasında biraz yorulmuşuz. Tabii ki yorgunluğu evde atmak yerine yine İstanbul'un çeşitli köşelerinde gezme ironisini yaşadık -çivi çiviyi söker(!)-; ancak sanırım aynı yorgunluktan olacak ki biraz karmakarışığım. Saçlarım karmakarışık, bi mahzunluk falan... Ama mutluyum çünkü start alacak o kadar çok yeni şey var ki hayatımda! Her neyse, işte cumartesi günü bu karmaşıklığımı Galata'ya götürdüm önce. Sevgilimle Galata, Asmalı, Tünel taraflarında sabah çok erkenken ve henüz kimseler yokken fotoğraflar çektik. Akşama doğru da Güneş açtı ve ben hem fotoğraf ışığı açısından, hem de ruh sağlığı yerinde olan her bireyin olacağı gibi çok mutlu oldum. Öğleden sonra insanların şaşkın bakışlarıyla eğlenirken çektiğimiz fotoğraf işine ara verip önce Nikol Galata'da bir kahve molası verdik; ardından da 49 Çukurcuma 'da aşağıda da göreceğiniz enfes pizzaları mideye indirdik. Çektiğimiz yüzlerce fotoğraf arasından en aza indirme işlemim pek başarılı sonuç vermedi; ama olsun. Bu da çok fotoğraflı bir post'muş. Umarım herkesin haftasonu bizimki kadar dolu dolu geçmiştir. Geçmediyse de dert değil; yepyenisi başladı bile! 

MOD COAT, MUDO SHIRT (similar), HOTIC BOOTS, BERSHKA BAG (similar), POLO GARAGE BEANIE (similar), ZARA NECKLACE, H&M RING, BRACES FROM A LOCAL SHOP (similar)
MOD PALTO, MUDO GÖMLEK (benzeri), HOTİÇ BOT, BERSHKA ÇANTA (benzeri), POLO GARAGE BERE (benzeri), ZARA KOLYE, H&M YÜZÜK, PANTALON ASKISI LOKAL BUTİKTEN (benzeri)

No comments :

Post a Comment