Black & Maroon Lines

Welcome to my new post that I created with the same fur again. It will be going on for a while. This time, I am not going to mention the sunny weather. It speaks for itself, anyway. We shot these photos at Ulus Park which is so close to our home. It was a great place and the light was so good, as well. The day had started as one of these classic Mondays but turned into a fun one. By the way, recently there is a lot going on in my life. There are some new exciting projects coming along. I feel like it's time to crank all things going on in my life up a notch. The friends of mine say the same things and mention the similar improvement of their lives. Are you also in a positive improvement process, as well? If so, what a nice life we have!
P.s.: You are following me from Twitter, Instagram and Facebook, aren't you? :)
Xx, Ezgi
Eveeet, bu kürkle yaptığım bininci post; ama devamı da geliyor olacak. Bu sefer güneşten bahsetmeyeceğim, o kendinden bahsediyor fotoğraflarda zaten. Bu çekimi evimizin dibindeki Ulus Parkı'nda yaptık; bizim için mükemmel bir mekan oldu. Keşke daha önce akıl etseymişiz. Bugün klasik bir okul pazartesisi olarak başlayıp çok eğlenceli şekillendi. Bu sıralar heyecan verici pek çok şey olmakta hayatımda. Yakında yeni projelerle geliyorum yani. :) Hayatımdaki her şeyin bir sonraki adıma taşınmak üzere olduğunu hissettiğim bir dönemdeyim. O yüzden heyecandan uykularım kaçıyor bazen. Kiminle sohbet etsem herkes kendindeki olumlu gelişmelerden bahsediyor. Sizin de etrafınızda her şey olumlu bir döngü içinde mi şu sıralar? Öyleyse ne mutlu bize!
P.s: Bu sırada beni twitter , instagram ve facebook adreslerimden takip ediyorsunuz değil mi? :) Xx, Ezgi.

 H&M FAKE FUR, MOD BLOUSE, KOTON SKIRT (SIMILAR), NEW BALANCE SNEAKERS, NIKE BAG (SIMILAR), MARKS&SPENCER BEANIE (SIMILAR), TOPSHOP NECKLACE, TIMEX WATCH (SIMILAR)

H&M SAHTE KÜRK, MOD BLUZ, KOTON ETEK (BENZERİ), NEW BALANCE AYAKKABI, NIKE ÇANTA (BENZER), MARKS&SPENCER BERE (BENZERİ), TOPSHOP TASMA, TIMEX SAAT (BENZERİ)No comments :

Post a Comment