Latest Affairs


Son zamanlardaki obsesyonlarım, hayatımı iyileştiren şeyler / ürünler. Kendini sevmeli insan. 
1 - Nars Pure Matte Lipstick: Ben görseldeki gibi bordosunu kullanıyorum. Bulaşmaz, sıvaşmaz, hem de mat. Pek çok renkte de seçenekleri var.

2 - Nars Lip Liner: Özellikle büyük dudaklarınız varsa bu tarz koyu renk (hatta açık renk de dahil) rujların kalıcı ve sağlam kalması için dudak kalemi şart. Önce dudak kalemini uygulayıp ruju sürmeden önce 90'lardan fırlamış gibi evin içinde gezmek de işin eğlencesi.  

3- Maybelline Color Show Oje: Ojenin iyisinin sağladığı fayda hemen dökülmemesi ve uzun süre parlak kalması. Ben özellikle kışın bordo oje sürmeyi çok seviyorum ve parlak - kalıcı bordomdan çok memnunum.

4 - Bath&Body Works Winter Collection: Bath & Body Works'ün mumları üzerine tanımıyorum. Evime gelen arkadaşlarım bazen apartman girişinden bile mumlarımın mis gibi kokusunu aldığını söylüyorlar. Her zamanki favorim olan Mint Chocolate'a bir yenisini daha ekledim: Winter Cafe. Kahve ve fındık karışımı kokusu sürekli serotonin salgılamama sebep oluyor. :)

5 - Büyük ve taşlı küpeler saçlarımı kısa kestirdiğimden beri en büyük zaafım. İşte bir tane daha! Siz de hemen sepete atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Ah asos.com, iyi ki varsın!

6 - Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner: Geçmişte kalem eyeliner'lar kullanırken bu tarz jel eyeliner'ları beceremeyeceğimi düşünüyordum; ama yanılmışım. Hemen alıştım. Şimdi hem derin drama queen'ler yaratıyorum; hem de daha ıslak ve koyu bir siyah görüntü elde ediyorum.

7 - Garnier BB Cream: Fondöten sürmeye ciddi anlamda karşıyım. Hem çok zararlı, hem de oluşan pürüzsüz güzellik o kadar yapay ki benim hoşuma gitmiyor. İlla renk dengesi yaratmak istiyorsanız krem bazlı BB Cream'ler uzun zamandır hayatımızda. Hatta artık daha az krem, daha çok kapatıcı işlevi gören CC Cream'ler bile var. Ben Garnier'ımdan çok memnunum. Tavsiye ederim.

 8 - Max Factor False Lash Effect Mascara: Benim kadar çok maskara deneyen pek az insan vardır sanırım; çünkü en çok kirpiklere takıntılıyım. Neden bilmiyorum. Açık ara kullandığım en en iyi maskara ise budur. Topaklanma yapmıyor, ciddi anlamda uzatıyor ve kirpikleri birbirine yapıştırmıyor ki benim en nefret ettiğim olay yapışık kirpikler. Yakın zamanda maskaranız bitecekse kesinlikle Max Factor'e koşun derim.

9 - True Blue Spa: Bath & Body Works'ün başka bir mucizesi daha. Sürekli kuruyan ve çok sık manikür isteyen elleri sahipseniz hayati bir çözüm. Şekerli Spa Scrub'u ile elleriniz pamuk gibi olup yumuşuyor, parafinli kremi ise o hissin günlerce sürmesini sağlıyor. Açık ara en iyi el bakım ürünü.

10 - Son olarak ise gece yatmadan kullandığım Surivival Kit'im. Makyaj temizleyicisi olarak yıllardır Bebeak Acı Badem Sütü kullanıyorum. Ardından da gül suyu ile yıkıyorum yüzümü. Şeker gibi. Son zamanlarda hayatıma giren Bioil ise başka bir mucize. Yara, bere, geçmişten kalan iz ne varsa geçiren, cildi hem yumuşacık yapan, hem de onaran bir yağ. Masaj yapıp uyguluyorsunuz. Gratis ve Watson's mağazalarından temin edebilirsiniz. Eminim başka yerlerde de vardır; ama ben oralarda gördüm.

Yeterince advertorial konuştuysam dağılabiliriz! :)

No comments :

Post a Comment