Weekend was Here...

Merhaba,

  Ne güzel bir haftasonuydu di mi? Bir çırpıda geçeninden... Benim için de güzeldi; çünkü hava çok güzeldi! İnsanın enerjisini daha fazla ne artırır bilmiyorum, Güneş'in tam tepede parlamasından başka. :)

  Bugünkü kıyafet post'uma küçük de bir tavsiye ekleyeceğim, çok güzel bir kafeyi.. Yeni keşfettim. (Bazen Mekanist, Touch İstanbul falan karıştırmak iyi geliyor.:) ) Oranın detayları da yazının en altında, kıyafet detaylarıyla beraber.

  Çok casual bir haftasonu geçirdiğim kıyafetlerden de çok belli gibi sanki. :) Rahatlık en iyi şey! Bunu sağlayan ilk öge de New Balance ayakkabılarım bugün. Yukarı doğru sayarsam, emektar kotum Mavi Jeans'ten. Kemerim Levi's, beyaz bluzum Burberry, yeleğim ise Defacto, çook geçmiş sezonların. Lise arkadaşlarımın hepsi çantaya aşinadır herhalde. :) Markası Benetton. Atkım ise Mod Plaza'dan.

  Gelelim yukarda bahsettiğim kafeye. Yeniköy'de La Vie En Rose diye, çok sempatik bir yer. Dekorasyonu zaten çok sempatik, içeriye girince bir huzura eriyorsunuz; ama asıl bahsetmeye değer konu lezzetler! Çok yönlü bir kafe burası, yemeği de var, tatlısı da, kahvesi de... Biz tatlı yemeye uğradık aslında. Bir de kahve içmeye... Öncelikle belirteyim, kahveler muazzam!

  Tabii ki tatlılara da değinmem lazım, çünkü yok böyle güzel cupcake yapan bir yer! Ben cupcake dediğimiz şeyi hiç sevmem, hiçbir zaman da tercih etmem o yüzden. O üzerindeki krema çok sert ve şekerli gelir bana. Burada çikolatalı kek üzerine beyaz çikolata kremalı bir cupcake yedim, parmaklarımı da yedim. Diğer yediğim kekler de efsane lezzetliydi. Ama en güzelini sona saklıyorum: Muzlu Pudding! Mutlaka; ama mutlaka yiyin! Hiç pişman olmayacaksınız. Sunumları da çok sevimli üstelik.

 Aşağıya da kolaj resimlerini koyuyorum ki bakıp içiniz açılsın diye. :) En kısa zamanda gidip yemeklerini de deneyeceğim.

  Herkese mutlu bir hafta olsun!No comments :

Post a Comment