Gangster Squad!

Herkese iyi haftasonları! :)

  Benim yazılarımda kendimce en çok istikrar sağladığım konu sinema ve filmler oldu sanırım. Yine geleneği bozmayıp sinemada bulduk kendimizi bu cuma da. Aslında "Les Miserables"e gitmek için çırpınıyorum; ama yine de kardeşimin isteğini kırmayım dedim ve "Gangster Squad"a gittik. Film hakkındaki fikrimi sorarsanız, aşırı derecede Sean Penn hastası değilseniz evinizde izlemenizi tavsiye ederim. Sinemada görülecek kadar ahım şahım bir özelliği yok. Yine de klasik bir aksiyon filmi. Vakit geçirmek adına tercih edilebilir. Hakkını da yemeyim, Sean Penn başarılı bir kötü adam karakteri yaratmış.

  Filmi izledikten sonra farkettim ki kıyafet seçimimdeki renkler ve film uyum göstermiş. :) Sinemaya gidince her zaman daha sade giyinmeyi tercih ediyorum, yoksa bana fenalık geliyor izlerken rahat edemezsem. O yüzden yine rahat ve casual bir kıyafet post'u olacak bu. Detaylar yine yazının en altında. :)

  Üzerimdeki asker yeşili gömlek ve tişört Mod Plaza'dan (Mod - Tasarım by MK etiketli ürünler).   Kot Pull & Bear, ayakkabılar da Mod Plaza'dan. Bugün büyük kolyelerimden takmadım, onun yerine annemin hediyesi küçük bir kolye var boynumda. Çanta Yargıcı'dandı, geçen senenin. Saatim Swatch, bileklik ise yine hediye. Zımba ve kuru kafa desenleri var üzerinde. Yüzükler Zeynep Abdurrezzak'tan. Küpeler ise H&M.

  Bugün saçım farklı biraz daha normalden. Köpükledikten sonra toplamıştım. Açtığımda kendinden bukleli olmuş, benim de çok hoşuma gitti, böyle bıraktım.

  Haftaya -umuyorum ki- "Les Miserables" yorumlu  postumla yine bir sinema yazısı gelecek. Herkese tekrar iyi haftasonları! :)

2 comments :

  1. şimdiye kadar en çok beğendiğim seçimlerinizden biri bu oldu :) hepsini alıp bende böyle dışarı çıkmak istedim resmen. sebebi muhtemelen diğer kombinlerin yanında biraz daha sıradan ya da "herkese göre" oluşu, bilemedim :) ama çok çok hoş olmuş, saç, makyaj, takılar, her şey!:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Çok çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Evet, bu sefer dediğiniz gibi oldu, herkese hitabeden cinsten. :)

      Delete