Kaplanlı!

Merhaba,

   Bugün önce size bir dizi tavsiye etmek istiyorum: "The Newsroom". Cnbc-e çok fazla reklamını yapmıştı dizinin. Ben de çok büyük merak uyandırmıştı o sırada. Ama ancak şimdi, tatilde izleme fırsatım oldu tüm bölümlerini. Son zamanlarda bir sürü dizi izliyorum, pek çok diziye başladım; ama beni en çok heyecanlandıran ve en sevdiğim dizi bu oldu. Bir kere oyunculuklar çok iyi, senaryo çok başarılı. Bir de her bölümde çıtayı yükselterek gidiyor, her bölümü daha da çok seviyorsunuz. Sezon finalinde çok iyi bir kapanış yaptılar. Bir sezoncuk zaten şu an, mutlaka başlayın derim. Cnbc-e'de dolaşan o tanıtımı görmediyseniz buraya tıklayıp izleyin, hemen merakınızı cezbedecek zaten. :)

  Ben de buradaki tatilimin son günlerindeyim artık. Şaka maka 15 gün olmuş. Son günlerde acil halletmem gereken şeyler vardı, o yüzden daha rahat etmek adına spor bir gün oldu benim için.

kaplan_desenli_balıkçı_kazak
   Üzerimdekilerden bazıları daha önceki yazılarımın da konuğuydu. Yukardaki resimlerin hepsi Mod Plaza'dan.


   Bugün saçımı biraz daha değişik yaptım sadece. Hoşuma da gitti, yaparım daha böyle.


    Bugün üzerimdeki kazağı çok severek giydim. İnce trikodan, kocaman kaplan kafalı. Bu kış ne kadar çok gördük kaplanlar, tilkiler falan...


   Bugünkü takılarım az; ama öz. Çok severek taktım hepsini, belki de bu yazılar arasında favorilerimden...


    Saatim annemin hediyesi bana. Markası Haurex. Bileklikler annemim dolabından. Yüzükler de özel tasarım. Özellikle sol elimdeki incecik çok özenerek hazırlanmış.

ear_cuff_kulak_kelepçesi_yılan

    Bir kulağımda ise ear cuff var, tek taraflı. Yılan şeklinde. Altın sarısı rengi de.


Gelelim paltoya. Bu konuda yazacak daha çok şey var, çünkü üst üste birkaç tane parça var.


    En altta siyah bir yağmurluk var, onun üzerindeki vizon panço Bershka'dan. En üstteki ise kürk yelek. Yelek ve yağmurluk yine Mod Plaza'dan.


   Bir de eldivenlerim var bugün. Hem güzel bir aksesuar oluyor eldiven, hem de çok soğuk havalarda kullanmamız gerek kesinlikle.


   Bu eldivenim avuç içi kısmı da, üstü de deri aslında, sadece üst kısmında dantel işlemeleri var. İçi de polar. O yüzden sımsıcak tutuyor.


    Tek sorun yüzükleri takıp çıkarmak, o da işin tuzu, biberi... 

    Herkese mutlu pazarlar! :)

No comments :

Post a Comment