Back2theSchool!

Merhaba herkese!

  Bugün okulun ilk günüydü benim için. Ders seçimiydi, oydu, buydu derken yeni döneme ancak adapte olabildim. :) Havaya da aldandım aslında bugün giyinirken. Önceki günler gibi yumuşak bir hava vardır diye düşünerek biraz ince giyinip çıkmışım. Allahtan kalın kaşe montum ve atkım vardı. 

  Bütün kış bir sürü deri detaylı şeyler gördük aslında. Ben yeni fark ediyorum, daha önce bu kadar deri ağırlıklı giyindiğimde yazmamışım. Yani bu açıdan bu kıyafet post'u biraz daha yeni içerikli oldu diğerlerinden. 


      En son fotoğraftaki yüzük yine özel tasarım yüzüklerimizden birisi. Bu sırada, tırnaklarıma mat french yaptım. Ben çok beğendim, siz de deneyebilirsiniz herhangi bir matlaştırıcıyla. Benim tercihim Pastel - Matte.

    Deri taytımın ise yalnızca ön kısmı deri. Gömleğiminse yakası ve cepleri... Boynumdaki dantel işlemeli kolyeyi bamarang.com'dan almıştım ama maalesef sonradan site kapandı. :/ (Tüm kıyafetlerim ve atkım Mod Plaza'dan.) Üzerimdeki paltoyu zaten sık giydiğim için daha önce de yazmıştım; ama kollarındaki ve yakasındaki deri detay sayesinde sizce de en güzel uyumu bugünkü kıyafetlerle yakalamadı mı? :)

2 comments :

  1. bloğunuzu severek takip ediyorum fakat Mod Plazadan aldığınız kıyafetlerinizin de markasını yazarsanız daha güzel olur.

    ReplyDelete
  2. Çok teşekkür ederim, tabii ki bundan sonra daha ayrintili yazarim. Mesela bugünküler "Mod − Tasarım by M.K."etiketli ürünlerden.

    ReplyDelete