"MaviBordo"

Merhaba herkese,

   Dün akşam aklımda olmayan bir film izledim tesadüfen: "We Need to Talk About Kevin". Aslında bu yazıya film dahil etmeyecektim; ama bu filmden bahsetmeden geçemem. İzlediğim en güzel filmlerden biri oldu. IMDB bilgisine buradan ulaşabilirsiniz. Filmin soundtrackleri çok güzel, belki de filmi güzel kılan şey onlardı benim için. O yüzden beni en etkileyen sahnelerde çalan şarkıyı dinleyin istedim. Şarkıya buradan ulaşabilirsiniz.

   Bundan sonrası yine ben'li fotoğraflar, iyi eğlenceler, iyi okumalar! :)

    Bugün az makyajlı, daha sadeyim normale göre. Üzerimdeki şifonlu bluzu ve botlarımı Mod Plaza'dan aldım.    Tayt Zara'dan. Kot gömleğim de Mavi. Hava soğuk; ama kalın bir manto ve berem var daha. O yüzden kısa kollu en iyisi!    Kendim daha sadeyim; ama yine de takılarımdan vazgeçmedim. 

Shiseido_zen_perfume_parfüm_takı_turkuaz

    Aslında bütün kıyafet akışımı da takılar oluşturdu bugün. Önce onları seçtim. Shiseido'nun Zen kokusu var arka planda da.     Küpemi Nişantaşı'ndaki Ag Silver'dan almıştım. Kolyemi de Kastamonu'da bir Zeynep Ablamız var, ondan almıştık. Annemindi yani. Artık benim. :)


    Yüzüklerin de sağ elimdeki yine Zeynep Abla. Soldaki de özel tasarım. Saatin en sevdiğim kısmı kayışındaki turkuaz çizgileri. Saat markası Armani.


      Yukardaki fotoğrafta takıların hepsi aynı karede diye koymak istedim onu da. Bir de bluzun boyun kısmında ufak taşlar var, küpede de var o ufak taşlar. İşte, ordan o. :)        Palto Vintage. Eskiden olsa giymezdim; ama zamanla tarzıma daha da oturtuyorum böyle uzun, eski şeyleri. Bir de rengi gönlümü çaldı hemen.

Bordo_uzun_palto_mont_pardesü

     Çok düğmeli ve bir de pileli olmasını sevdim ayrıca. Dümdüz inse daha sıradan olurdu, giymek istemezdim belki, ama böyle bir pelerin havası katıyor. Onu da seviyorum.


     Bu da yeni berem! Şans eseri bugün hem montumla, hem de kıyafetlerin rengiyle uydu. İçinde bin renk var zaten.

yün_bere_ponponlu_bere_bordo palto_kaşeyün_bere_ponponlu_bere_bordo palto_kaşe

    Biraz kalın aslında; ama önemli olan takınca kulaklarımı kaşındırmaması. :) Yumuşacık olduğundan hiç öyle bir problemi yok.

süet_deri_bot_dolgu_topuk_bootie

   Vee son olarak da botlarım... Bu botları da, dediğim gibi Mod Plaza'dan aldım. Aslında normalde topuklu ayakkabı çok tercih eden biri değilim; ama bunlar hem rahat, hem de dolgu topuk falan filan. Üst kısmı süet, topuk kısmı da deri. Zaten bu yüzden çok beğendim. Üstündeki lastik kısmı da deri. Ben tarzıma çok yakıştırdım. Acaba bordosunu da alsam mı diye düşünüyorum. :)

No comments :

Post a Comment