Feel the Winter!

Selam herkese!

   Şu an geç keşfettiğim bir application'ın sefasını sürmekteyim: TuneIn Radio! Android'de de, Apple Store'da da var olan bu uygulama binlerce radyo kanalına bir yerden ulaşmanızı sağlıyor. Ben şu an ne mi dinliyorum? ITU Radyo Jazz/Blues. Siz de bu radyoyu dinlemek için buraya tıklayın. "Yok efendim, ben başka şey isterim!" derseniz tüm dünya radyoları TuneIn ile önünüze serilmiş durumda!

   Şu an huzurlu bir manzara karşısında oturmuş yazıyorum bu yazıyı. Manzarayı görmek isterseniz, ona da burdan ulaşabilirsiniz. Fotoğrafa baktıkça tam da duruma uygun giyinmiş olduğumu gördüm. Kar yağıyor dışarda çünkü.
    Bugün kahve-lacivert karışımı bir gün. Ruj bile kahverengi. Çok sevdiğim yağmur botlarım daha önce de giydiklerim, Yargıcı'dan.    Pantolonum çok sıradan bir pantolon, rengi beni çarptı. Mod Plaza'dan o. İçimdeki gömlek de kardeşimin. Kollarını rahatça dışa katlamak için onunkini giydim. Hem kot kumaş olsun istedim kolları. O da gömleği Mod Plaza'dan almış.

    Ama kıyafetin her şeyini belirleyen ana unsuru ceket...

ipekyol_kürklü_ceket_kaşe_palto


   Mont olarak giyilir aslında. Çünkü çok kalın. Lacivert kısımlar kaşe. Bunu da İpekyol'dan almıştım.   Bir de şapkam var bugün. İçi kürklü olduğu için onu tercih ettim.

fötr_şapka_kürklü_şapka_kalpak


       Şapka da yine Mod Plaza'dan, dışı yağmurluk kumaşı gibi.

fötr_şapka_kürklü_şapka_kalpak


fötr_şapka_kürklü_şapka_kalpak


   Tabii ki birkaç parça da takı var. Bu sefer kolye yok, ellerim, kollarım dolu. Bir de küpelerim tabii...


   Küpeler pantolonla aynı renk ve bildiğin ahşap. O yüzden de çok hafif. Basit bir fikir; ama severek aldığım küpelerden biri.

özel_tasarım_yüzük_special_edition_rings_dolce_gabbana_watch

   Bugün en çok severek taktığım şey sağ elimdeki koca yüzük oldu. Bu yüzüklerin ikisi de özel tasarım aslında. Su yeşili taşlı olanı kolumdaki bileklikle takım yaptım. Diğeri zaten her renk. Saat ise daha ufak, nispeten daha zarif sayılabilir. Saatin markası Dolce & Gabbana.

  Bir de açıklı, koylu metalik renklerden french yaptım. Daha da detaylı olarak buradan görebilirsiniz. Flormar'ın "Wild Nails" serisi çok başarılı bu konuda.


mod_plaza_krem_kaşe_mont_paltomod_plaza_krem_kaşe_mont_palto

   Gelelim paltoya... Bu krem rengi, kaşe paltonun yakasını çok sevdim! Bugünkü kıyafetimi de bütünleyeceğini düşünerek giydim. Mod Plaza'dan aldım yine. Şapkayı takınca bence tam oldu. Kapalı alan / dış mekan farketmeksizin kışı yaşatmış oldum her yerde. :)

mod_plaza_krem_kaşe_mont_palto
 

No comments :

Post a Comment