"Az yazı, Çok Fotoğraf"

Selamlar,

    Bugün film tavsiyesi ve çok yazı yok.. Sadece güzel bir şarkı, hoşuma giden kıyafetlerim ve az yazı var.

Sürpriz şarkı için buraya tıklayın. İyi eğlenceler!Bugün biraz mis gibi Gucci - Flora, biraz da Yves Saint Laurent fardı. Biraz da Smoky Eye'dı...   Hazırlandım çıktım, makyaj hafif karanlık, biraz da aydınlık.. Büyük takılarım var yine, kocaman akikten kolyelerim...Günümü tamamlayan yine her şeyiyle Mod Plaza. En büyük desteği de sarı yeleğim.Önü başkaaaa, arkası başkaaaa... Neyin üstüne giysen destek!Sadece kolyelerim mi var?! Küpelerim de var aynı akikten, takım takım hepsi...Ama o kadarla bitmedi takılar. Swatch bileklik/saatim, sedef taşlı bilekliklerim, özel tasarım yüzüklerim...Mont için yine Mod Plaza diyeceğim. Size; "Kısa ile uzun iç içe yakışmaz!", "Klasikle spor bir arada olmaz!" diyen olursa çok da inanmayın. Bazen olabiliyor, hatta daha bile iyi olabiliyor bence. :)

12 comments :

 1. son paylaştığın fotoğrafa bir daha bak ve modayla uzaktan yakından alakan olmadığı farket be esgilim

  ReplyDelete
  Replies
  1. O da sizin görüşünüz, Teşekkürler :) Ben böyle seviyorum.

   Delete
  2. "modayla uzaktan yakından alakan olmadığı farket be esgilim" gibi bir fotoğraftan bu yorumu yapabilen, bi de üstüne bu kadar çiğ ve kalitesiz bir yorum yazabilen bu insanın görünüşü nasıldır acaba? :) :) Hadi beğenmedin madem, beğenmedim yaz sadece.

   Delete
  3. Yoo, sorun değil. En baştaki adsız kişisi kabul etse de, etmese de benim modayla çok yakından alakam var. istemesem de var ve olacak :) Beğenmeyişini ifade ediş tarzı çirkin olmuş tabii, o da kendi bileceği iş. Ah be anonim, farket be :)

   Delete
  4. Bence moda herkesin kendine yakıştırdığı şeydir. O yüzden bir şeyler yapan ve paylaşan insanları bu kadar çirkince eleştirmeniz hiç doğru değil bence. Size tarzı garip gelebilir, bazı şeyler benim de tarzıma farklı ama bu şekilde eleştirerek insanların hevesini kırmaya ve onları tek düzeleştirmeye hakkınız yok.

   Delete
  5. Çok çok teşekkür ederim. :) Gerçekten de öyle.

   Delete
  6. Ya bırak allah aşkına ya, bu "deli kızın çeyizi" yorumunu yapanın herkesin kopyası gözüktüğüne eminim. "Bizimla Değilsın" yaptığına göre belli ki ucuz moda programlarından takip ediyo. Çok komik olmuşsun yorumunla. Sevme de böyle deli kızın çeyizi falan ne yahu?

   Delete
  7. Ben çok beğendim bu yazıyı. Mutlu oldum okurekn. Çok da orjinal gözüküyosun. Okulda yüzlerce insan birbirine benziyo, ne güzel bambaşka parlıyosun:)

   Delete
 2. KUZUM BAYILDIM SANA YAA HER ZAMANKİ GİBİ SÜPERSİNNNN.... :d

  ReplyDelete
 3. moda fark yaratmaktır ve sen bunu başarıyorsun,herkesle aynı şeyi yapsaydın burada ne farkın olurdu ki,tarzın çok hoş moda anlayışını ve seni çok beğeniyorum ;) 'öznur kutlu':)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teşekkür ederim Öznur'cum, Valla ben de seni çok beğeniyorum. Ayrıca fit in time'daki Check-in'lerin ve kendin de bana ilham veriyo :)

   Delete