Jeremy Scott's Wings Uçuruyor!


Merhaba herkese! 
    
   Her zaman bir hikayenin üzerine giyiniyorum gibi anlatıyorum. Bugün tam tersi oldu; çünkü bu adidas ayakkabılarım hikayeyi kendileri yazıyorlar, kocaman enerji veriyorlar! Adidas Originals'ın tüm vitrini zaten böyle bir enerji veriyor. Bazen çok uçuk kaçık parçalara "Benim tarzıma gitmez." diyerek bakmıyoruz belki; ama kendimize uyarlarsak da bence zevkli bir görünüm ortaya çıkıyor. Burda da benim kanatlarımın reklamı var, insanı yerinden sıçratıyor enerjisi. Buraya tıklayıp izleyebilirsiniz.
    
    Bu kadar çok denim kullanmışken, "Gezgin Pantolon Kardeşliği"nin aklıma gelmemesi imkansız. Farklı vücut tipindeki 4 arkadaşa sihirli bir şekilde olan kot pantolonla beraber gelen yaz hikayelerinin anlatıldığı, ergenlik döneminde izlenildiğinde "aaaayyyyy"  dedirten bir hikayesi var ve aynı zamanda benim çocukluk arkadaşımla da aramda güzel bir anısı var. Geçen sene kitap fuarında 4 liraya görünce hemen yapıştım tabii. 20'li yaşlarda bir daha okudum, ama "ayyyy" dedim yine de. Bir de filmi var ki Blake Lively falan oynuyor; ama o zamanlar daha Gossip Girl fırtınası falan yok tabii. 

     Yukardaki pembe güllü tokalarımı H&M'den aldım bu sene. Pembeli giyinirken takmaktansa pastellerle daha çok yakışıyor bence. Daha öne çıkıyor ve çok abartılı durmuyor. Saatimi de geçen sene bir internet sitesinden almıştım, şimdi kapandı o site ama. Markası Timex, jumbo boy. Ama Lidyana'dan benzerlerini bulabilirsiniz. Buraya linkini koydum.    Denim gömlek artık hepimizin gardırobunda yer alıyor. Benimki açık renk, kısa kollu. Geçen sene erkek arkadaşım hediye almıştı Mavi'den. Ama artık her yerlerde var. Ayakkabımla da aynı ton. Kotum yine Mavi'nin koyu lacivert strech jean'i. Kazağımı da kendi mağazamızdan almıştım. Karpuz kolları ve üstündeki dantel işlemesindeki alaturkalıkla, ayakkabılarımın uçukluğu tezatını birlikte kullanmak hoşuma gitti. Orta yolu bulmuş, kararında olmuş gibi hissediyorum böyle.


    Her zaman çok severek yaptığım gibi yakamı ilikleyip kolyemi taktım. Bu kuru kafalı kolyeyi bu sene Zara'dan almıştım. Kuru kafaların bağlı olduğu kısım lacivert, kalın bir ip, örgüden.
 
    Bir de bazen saati, bileziği kazağın üstünden doğru takmayı tercih ediyorum bugün yaptığım gibi; ama tabii bunun için kazağın kol kesimi dar olmalı.


 Yüzüklerimden de sol elimin baş parmağında olan sırf altın renkli, yüksek ve büyük bir yüzük. Bunu yine annemin takılarından kendiminkilere katmıştım.

Diğer yüzüğü ise Top Shop'tan aldım, daha bronza çalan, yaprak desenli bir yüzük.


Bu şeker bereyi de o kadar uzun anlatırım ki aslında. Çünkü yine erkek arkadaşım hediye aldı. Birkaç haftadır kullanıyorum ama kafamdan çıkartmaz oldum, o kadar seviyorum. Accessorize'dan almış. Birkaç çeşidi daha var, mesela kahverengisi var tilki gibi, bej rengi var pandalı. Ben en çok bunu beğenmiştim, en beğendiğim benim oldu! :)
Bir de detaylı olarak bu ayakkabılarımdan bahsedeyim istedim, Jeremy Scott's Wingslerim. Aslında daha pek çok çeşit ve rengi var. Jeremy Scott Adidas Original için tasarlıyor. Ben geçen sene bunu bir dergide görüp ertesi gün tüm İstanbul'u ayağa kaldırdım. Zaten istediğim numaradan koca Türkiye'de sadece tane varmış, hemen bütün Adidas Originalları talan edip Kanyon'da bulmuştum. Giymeye kıyamadığım canım sneakerslar. :)

No comments :

Post a Comment